Статьи

Будівництво тенісних кортів

Будівництво тенісних кортівБудь який комплекс, який дбає про своїх відвідувачів, просто зобов’язаний використати для обробки якісні матеріали. Адже спортивне покриття в даному випадку – це не декоративний підлогу, призначення якого – радувати око. Це суто функціональні поверхні, від якості яких залежить і спортивний результат, і безпека спортсменів в цілому.

Приватні та комерційні тенісні корти

Будівництво тенісних кортівДеякi спортивні майданчики давно перестали бути чимось недосяжним і успішно зводяться і в заміських будинках, тобто для приватного використання. Найпоширенішим випадком тут можна назвати тенісні корти.

Виникли питання?

Вы можете проконсультуватися онлайн або подзвонити нашим менеджерам: КС: 098 600 15 55, МТС: 099 600 45 55

Успішні люди, що піклуються про своє здоров’я, прагнуть влаштувати таку площадку біля будинку, щоб насолоджуватися усіма принадами гри. Що ж стосується міських спортивних споруд, то їм тим більш важливі якісні спортивні покриття, адже від цього багато в чому залежить їхня репутація.

Спортивні покриття

Тенісні кортиНа сьогодні підбір якісних матеріалів може бути скрутний. Однак це тільки для непрофесіонала. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг – від підбору матеріалу до монтажу та облаштування ваших спортивних майданчиків.

Будівництво тенісних кортівНам не страшні ні великі площі, ні “непідйомний” обсяг робіт – все буде виконано на вищому рівні. Це не просто слова – ми можемо підтвердити свою репутацію поруч успішно реалізованих проектів. Також ми можемо надати всі сертифікати на використовувані в роботі матеріали, адже ми напряму співпрацюємо з виробниками.

Те, що ми є прямим постачальником матеріалів, істотним чином позначається і на ціні – вона може бути в кілька разів нижче аналогічних пропозицій подібних компаній. Що ж стосується вартості послуг, то вона цілком відповідає одержуваному в результаті якістю.

Швидке спорудження кортів

Будівництво тенісних кортівДуже багато замовників хочуть виконати роботи на своєму об’єкті в найкоротші терміни. Слід зазначити, що деякі компанії готові запропонувати скорочення термінів будівництва. Причому більшу частину часу займає не власне виконання робіт, а очікування поставок матеріалів.

Будівництво тенісних кортівУ випадку ж співпраці з нами ви буде позбавлені від цих проблем. Прямі поставки спортивних покриттів різної спрямованості призводять до того, що робота на вашому об’єкті не буде припинена в очікуванні відсутніх матеріалів. Ми цінуємо ваш час і розуміємо всю важливість своєчасного виконання робіт.

Увесь комплекс робіт від проектування до завершення

Будівництво тенісних кортівСлід зазначити, що послуги, які надаються нашою компанією, є комплексними. Зокрема, будівництво тенісних кортів включає в себе наступні етапи: проектування та підбір матеріалів, земельні роботи і розмітка території, підготовка підстави, укладання спортивного покриття і установка відповідного обладнання. Звернувшись до нас, ви позбавляєтеся від необхідності пошуку підрядника для проведення кожного із зазначених етапів. Ми будемо відповідати і за проектування, і за постачання матеріалів, і за грамотну організацію будівельних робіт.

Професійний підхід до пристрою майданчиків

Будівництво тенісних кортівНаші фахівці чудово обізнані про всі спортивних покриттях, існуючих на сьогоднішній день. Ми також зможемо надати професійну консультацію, розповівши вам про особливості кожного з використовуваних в даному випадку матеріалів. Якісний монтаж спортивних покриттів зможе забезпечити безпеку спортсменів. Більш того, професійний підхід до пристрою майданчиків для занять спортом дозволить створювати стійкі та довговічні поверхні.

Роботи з різними видами кортів

Будівництво тенісних кортівТим більше, що ми надаємо замовнику право вибору. Наприклад, будівництво тенісних кортів на увазі під собою можливе використання декількох типів матеріалів: акрилових покриттів, штучної трави, грунту і так далі. Кожне з таких покриттів володіє власним діапазоном властивостей і характеристик. Відповідно, ми можемо надати вам детальні розрахунки, включаючи і економічне обгрунтування, що пояснюють доцільність вибору якогось певного матеріалу.

Тенісні кортиПри формуванні замовлення також будуть обговорені і терміни – природно, з урахуванням ваших інтересів і наших виробничих можливостей. При цьому ви можете не сумніватися ні в якості використовуваних матеріалів, ні в кваліфікації виконавців – при бажанні і те, і інше може бути підтверджено документально.

Тенісні кортиЗвичайно, устрій спортивних майданчиків, у тому числі і будівництво тенісних кортів – це спільна праця цілого ряду фахівців – інженерів-проектувальників, майстрів-укладальників і дизайнерів. Дійсно, всі ці фахівці в рівній мірі необхідні для успішного завершення процесу. Крім того, слід враховувати і специфіку спортивних майданчиків – зокрема, в даному випадку існують досить тверді вимоги по витримці геометричних розмірів, розмітці і так далі. Не меншу роль відіграє і декоративність покриття. Крім того, в обов’язковому порядку необхідно враховувати і те, як обраний тип покриття впливає на спортивні заняття.

Основная специализация нашей компании – строительство теннисных кортов по всей Украине.