Статьи

Про компанію

Серед наших замовників можна зустріти як відомі компанії, що займаються будівництвом спортивних об’єктів, так і організації, які експлуатують ці самі об’єкти – це і тенісні корти, і футбольні поля, і комплексні спортивні центри. Крім того, ми співпрацюємо не тільки з організаціями та спортивними командами, але і з приватними особами. Адже на сьогоднішній день багато хто прагне облаштувати хоча б невеликий спортивний куточок у своєму заміському володінні.

Одним з основних напрямів діяльності нашої компанії є будівництво тенісних кортів. До речі, цей процес досить трудомісткий і вимагає наявності специфічних знань. Зокрема, розміри тенісних кортів жорстко регламентовані. Звернення до підрядників, не знайомим з цими нормативами, буде чревато тим, що користуватися спортивним майданчиком буде важко або й зовсім неможливо. Ми ж можемо гарантувати вам не лише відповідність всіх геометричних параметрів, але і ретельний підбір матеріалів. Зокрема, у своїй праці ми використовуємо тільки атестовані і якісні матеріали, які визнані у всьому світі і успішно застосовуються при будівництві професійних спортивних майданчиків.

Крім усього іншого, ми уважно стежимо за всіма нововведеннями, які з’являються в даній області. Причому не тільки слідкуємо, але й активно впроваджуємо їх. Причому процес впровадження відбувається власними силами – ми ніколи не станемо експериментувати над майданчиком замовника. У той же час ви можете бути впевнені, що всі технологічні операції, які ми використовуємо у своїй роботі, неодноразово випробувані нами для досягнення найкращого результату.

Ми також володіємо вичерпною інформацією про кожному запропонованому нами покритті. Ми можемо надати вам і необхідні сертифікати, і пояснити, як те чи інше покриття буде впливати на якість і темп гри. Наприклад, будівництво тенісних кортів має свої усталені традиції, порушувати які помилково. Наприклад, якщо на ваших спортивних площах планується проведення регіонального або обласного заходу, то вашому майданчику в обов’язковому порядку необхідно буде пройти атестацію. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в успішному результаті такої перевірки, адже ми використовуємо тільки актуальні та якісні матеріали, а також передові технології монтажу.

Важливим достоїнством співпраці з нами є і мінімальні терміни проведення робіт. Причому час економиться не на якості – ми ретельно дотримуємося всіх технологічні норми при роботі з кожним видом покриття. У даному випадку скорочення термінів стає можливим завдяки грамотній організації поставок. Більше того, відсутність посередників між виробником і вами (замовником) гарантує мінімальний з можливих в даному ринковому сегменті рівень ціни. Більш того, працюючи з прямим постачальником, ви можете бути впевненими в достовірності сертифікатів та походження матеріалів в цілому. Ми можемо надати вам всю вичерпну інформацію щодо складу, технології виробництва і галузі застосування кожного з тих матеріалів, які використовуються нами в роботі.

Крім усього іншого, слід зазначити, що ми є компанією повного циклу. Звернувшись до нас для будівництва спортивного майданчика, ви можете бути впевнені в тому, що навіть дуже великий обсяг робіт буде виконано швидко і з належною якістю. У сфері нашої діяльності як відкриті, так і закриті майданчики. Ми працюємо з такими покриттями, як “хард”, штучна трава, синтетичні покриття (в тому числі і килимові), а також грунт. Якщо ви не впевнені у виборі, то можемо надати вам економічне обгрунтування того чи іншого варіанта.

Ми займаємося не тільки підбором матеріалів. Основна область нашої діяльності – монтаж. Ми володіємо всім необхідним для успішного монтажу спортивних покриттів. Це не тільки весь спектр професійного обладнання та якісні матеріали, але й безперечні професіонали (як проектувальники, так і монтажники).

Наша компанія без праці займеться організацією спортивного комплексу або пристроєм універсальної приватної спортивного майданчика. При цьому ми надаємо гарантію на всі види проведених нами робіт. До речі, ми виконуємо роботи “під ключ”. Тобто і підготовка підстави, і нанесення верхніх шарів – все це в нашій компетенції. Примітно, що ми працюємо не тільки зі знову споруджуються,, але і займаємося реставрацією вже існуючих. Що стосується ремонтно-відновлювальних робіт, то на сьогоднішній день нерідкі випадки такого звернення, коли необхідно майданчик привести “в порядок” – наприклад, замінити неактуальне і небезпечне асфальтове покриття на більш сучасне.