Статьи

Переваги штучної трави

Зміст сторінки про перевагу штучної трави:

Натуральна або штучна трава?

Як відомо, традиційним спортивним покриттям як для тенісних кортів, так і для футбольних полів є натуральний газон. Однак на сьогоднішній день не меншою популярністю користується і штучна трава. Дійсно, це цілком порівнянний за якістю і декоративності варіант, при цьому володіє набагато меншою кількістю експлуатаційних проблем.

Багатофункціональність майданчиків

Зокрема, будівництво тенісних кортів і футбольних полів дуже часто передбачає багатофункціональність зводяться майданчиків. Причому це відбувається і в приватному будівництві в тому числі. Зрозуміло, що тут не обійтися без використання відповідних матеріалів, самим універсальним з яких можна назвати штучну траву. Такий аналог природного газону має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але й гідні експлуатаційні характеристики. Крім високої зносостійкості, штучний трав’яний газон оптимізує навантаження, які отримує спортсмен під час гри. Таким чином, екстремальні перевантаження будуть знижені до мінімуму, а можливість досягати високі спортивні результати збережеться.

Для навантажених кортів – сверхізносостойкое покриття

Так, тенісні корти передбачають складне маневрування гравця. Отже, людина під час гри повинен бути захищений від можливих травм. Використання штучної трави забезпечує максимальну травмобезопасность спортивного майданчика. Гра на такому покритті також буде досить прогнозована – у наявності контрольований відскік м’яча і прекрасні амортизаційні властивості. Слід зазначити, що спортивний майданчик взагалі і тенісні корти зокрема вважаються навантаженими конструкціями. Саме тому тут необхідно використовувати сверхізносостойкое покриття. Важливим фактом на користь вибору штучної трави можна назвати і її екологічність. Дійсно, в даному випадку повністю відсутні шкідливі викиди (як в атмосферу, так і в грунт). Примітно, що штучна трава стійка не тільки до стирання та іншим механічним навантаженням, але також і до погодних “неприємностей”, сонячному світлу. Також дане покриття володіє високою температурною стійкістю. Більш того, тенісні корти, виконані зі штучної трави, відрізняються легкістю в експлуатації і високою ремонтопридатністю. Слід зазначити, що штучне покриття вважається навіть більш безпечним, ніж натуральне, адже від зіткнення з травою ви можете отримати опік, чого ніколи не станеться, якщо мова йде про поліпропіленовому або поліуретанових матеріалів.

Облаштування тенісних майданчиків

Зрозуміло, що будівництво тенісних кортів включає в себе не тільки пристрій певного покриття. Необхідні також і професійна установка огорож, монтаж освітлення та відповідного спортивного обладнання. Слід розуміти, що кожен з існуючих на сьогоднішній день видів спорту має свої, чітко прописані в стандартах рекомендації відносно того, як саме має бути облаштована майданчик. Примітно, що тенісні корти на сьогоднішній день є невід’ємною частиною багатьох заміських володінь. Найбільшою популярністю в даному випадку користуються споруди, що включають одну або дві ігрові майданчики. Однак існує можливість і облаштування покриттів міжнародного рівня – це, наприклад, тренувальні бази тенісних клубів. Звичайно, штучна трава в даному випадку не єдиний можливий варіант. Популярністю також користуються акрилові покриття і грунт.