Статьи

Тенісні корти на штучній траві

Зміст сторінки про тенісних кортах на штучній траві:

На спортивних майданчиках велике значення мають підлогові покриття – це аксіома. Не подбавши про якісних матеріалах, ви не зможете домогтися і спортивних результатів. Так, на рівень спортивних досягнень безпосередньо впливають характеристики вибраних покриттів і рівень фахівців, що здійснюють монтаж. Крім того, кожен вид спорту має ряд переважних для використання матеріалів. Звичайно, будівництво тенісних кортів в даному випадку не є винятком.

Сучасні тенісні корти

Искусственная траваПримітно, що сучасні тенісні корти практично не діляться на професійні та аматорські, оскільки багато любителів цього виду спорту прагнуть облаштувати свій майданчик максимально якісно і відповідно до чинних норм. Більш того, використання матеріалів, що володіють достатньою амортизацією і зносостійкістю, дозволить вам дійсно отримувати задоволення від процесу гри, а не побоюватися нерівностей покриття або його швидкого виходу з ладу.

Матеріали для використання

Сучасні тенісні корти можуть бути облаштовані з використанням наступних матеріалів: натуральний трав’яний газон, штучна трава, акрилове покриття “хард”, синтетичні килимові покриття і грунт. Кожен з цих матеріалів має свою історію і свою специфіку використання. Слід відразу зазначити, що найдорожчим в даному випадку є натуральний трав’яний газон. Більш того, він найбільш вибагливий в експлуатації і забезпечує саму непередбачену гру з усіх існуючих типів покриття. Тому на сьогоднішній день все більшу кількість майданчиків використовують інші матеріали – наприклад, штучну траву.

Переваги штучної трави

Наша компанія також проводить монтаж штучних газонів. Цей матеріал, до речі, може бути успішно застосований не тільки для тенісних кортів, але і при створенні універсальних спортивних майданчиків, у тому числі і для особистого використання. До достоїнств такої альтернативи газонах можна віднести: високі амортизуючі властивості, хороший темп гри, низьку зносостійкість, мінімальний по тривалості період підготовки підстави і монтажу, привабливий зовнішній вигляд та інше. Окремо слід обумовити швидкість монтажу – вона може бути високою лише при використанні професійного обладнання, зокрема, для зварювання швів.

Тенісне покриття “хард”

Искусственная траваНезважаючи на всі переваги штучної трави (яка, до речі, може використовуватися як зовні приміщення, так і всередині), найпоширенішим покриттям для тенісного корту є “хард”. Це акрилове наливне покриття, яке в більшості випадків виконується на тверду основу. У цьому випадку дуже важливо використання спеціальної пом’якшувальної підкладки, роль якої – посилювати амортизаційні властивості “чистого харда”. До речі, таке покриття вважається достатньою мірою ремонтопрігодним, причому є можливість як капітального ремонту (з повною заміною поверхні), так і локального (з заміною одного або декількох пошкоджених ділянок).

Грунтові покриття

На відкритих тенісних кортах дуже часто влаштовують грунтові покриття. Поняття “грунт” в даному випадку – це не утрамбована грунт, а спеціальна суміш, поміщена на підготовлене земельне підставу. Відкриті майданчики взагалі і грунтові зокрема потребують більш ретельної підготовки підстави. Так, тут в обов’язковому порядку необхідно пристрій дренажної системи. Що стосується саме грунтових тенісних кортів, то вони славляться своєю всепогодний і низькими експлуатаційними витратами. Однак такий корт зажадає вашої пильної уваги. Зокрема, вам доведеться організовувати рясний полив перед кожною грою, а після – виконувати розрівнювання. Однак такі роботи є достатньою платою за сверхдлительного експлуатаційний період, протягом якого ремонтні роботи не проводяться.

Покриття для закритих кортів

Виникли питання?

Вы можете проконсультуватися онлайн або подзвонити нашим менеджерам: КС: 098 600 15 55, МТС: 099 600 45 55

Для закритих майданчиків найбільш часто використовуються синтетичні покриття. До речі, до цієї ж групи покриттів відноситься і штучна трава, хоча вона все-таки більше застосовується на відкритому повітрі. У приміщеннях ж, в основному, можна побачити килимові покриття. Зрозуміло, що це не традиційний ковролін – це спеціальні спортивні матеріали, покликані забезпечувати високі показники зносостійкості, амортизації і травмобезопасності. Подібні спортивні “килими” можуть бути як у вигляді рулонів, так і у вигляді модулів. Вважається, що більш високу ремонтоспособность мають модулі, в той час як рулонні матеріали можуть монтуватися в найкоротші терміни.

Незалежно від того, який конкретно тип покриття буде вами обраний, знадобиться ще й підготовчий етап. Він включає в себе ремонт чорновий поверхні і пристрій дренажної системи. Роботи в приміщенні, як правило, зводяться тільки до підготовки підстави.